KIND služby zákazníkům
Sluchadla
Cochlear služby zákazníkům
Online sluchový Test
Informační material
 

Závešná sluchadla

Analogová.

Je úžasné, v jak malém prostoru může být v dnešní době využita moderní mikroelektronika. V atraktivních závěsných sluchadlech od firmy KIND je vysoce výkonná technika v malém přístroji, který se nosí decentně a téměř neviditelně za uchem.

 

Ve spojení s dokonalou tvárnicí vlastní výroby firmy KIND je to osvědčený a atraktivní způsob použití sluchadel. Kvalitní, individuálně pro Vás zhotovené tvárnice mohou být z různých materiálů a v různých tvarech a barvách. Samozřejmě můžete sluchové přístroje nezávazně vyzkoušet.

 

Digitální.

Digitální sluchadla budou pomocí počítačového systému dokonale seřízena podle Vaší sluchové vady. K výběru jsou Vám k dispozici následující možnosti: - automatické, samočinné nastavení sluchadla podle stávajícího prostředí pomocí moderní mikroelektroniky - volitelné programy pro různé situace (např. pro rozhovor, poslech hudby, ruch ulice atd.) - příruční a elegantní dálková obsluha pro diskrétní nenápadné ovládání sluchadla.

 

Počítačově programovatelná sluchadla od firmy KIND jsou k dostání jak závěsná, tak i zvukovodová. Nezávazný test našich počítačově programovatelných sluchadel Vás přesvědčí o jejich výkonnosti.

Druckansicht

©2023 Sluchadla KIND Martin Kind s.r.o.• Rumunská 14 CZ-120 00 Praha 2
Telefon: (+420) 222 516 347 • Fax: (+420) 222 516 348
 
Kontakt